• This event has passed.

„Między nami jest chemia” spotkanie PACTT z AstraZeneca

27 marca @ 15:00 17:30

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym wydarzeniu z cyklu „Między nami jest chemia” organizowanym przez Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii we współpracy z firmą AstraZeneca.

Na nową serię wydarzeń kwartalnych PACTT składają się:

– wstęp typu tedex,

– rozmowy z zaproszonym gościem – podczas 1 wydarzenia będzie to dr Joanna Lipner z Pikralida

– tematyczny networking

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące transferu technologii z uczelni do firmy farmaceutycznej, medtech, ale nie wiecie kogo zapytać? Odpowiedzi znajdziecie podczas „Między nami jest chemia”!

DLA KOGO?

– Centrów Transferu Technologii

– Przedstawicieli nauki (w tym ze spółek spin-off)

– Pharmy MŚP i Big Pharma

– Funduszy Seed i VC

– Strony rządowej

GDZIE I KIEDY?

Spotkania odbywać się będą kwartalnie (bez streamingu online) w FORUM. MEDTECH PRZY UL. POSTĘPU 14 W WARSZAWIE.

Spędź PIĄTKOWE POPOŁUDNIE 27 MARCA MIĘDZY 15:00-17:30 w sympatycznym towarzystwie.

UWAGA: Formularz nie ma autorespondera. Organizatorzy potwierdzą udział na kilka dni przed wydarzeniem.