Morning Health Talks w GUMed

Wraz z Europejskim Instytutem Innowacji i Technologii (EIT Health) zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu hybrydowym Morning Health Talks, które odbędzie się w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w dniu 23.09.2023 w godzinach 9.00-11.00.

Ideą spotkań, które odbywają się cyklicznie wśród partnerów EIT Health jest omówienie wyzwań, przed którymi stoją innowatorzy w dziedzinie opieki zdrowotnej.

Wśród zaproszonych panelistów są prof. Lars Kamolz z Uniwersytetu Medycznego w Graz oraz Filipa Fixe Santos z firmy KPMG z Portugalii. Moderatorami panelu będą: Joanna Broy z EIT Health oraz Joanna Przybytek-Kobierna z Centrum Transferu Technologii GUMed.

Agenda panelu hybrydowego:

Opening: Welcome to the Medical University of Gdańsk
Welcome by the EIT Health InnoStars: Introduction to Open Innovation
09:00-09:20dr hab. Michał Hoffmann
(MUG Vice-rector for clinical affairs)
Joanna Broy (EIT Health Innostars)
Hybrid ENG
First panel – Healthcare in the Age of Open Innovation: Quadruple Helix engagement

Transforming Healthcare: The Power of a Digital Health Ecosystem

Science City Graz – Innovation and Cooperation

Panel discussion

09.40-10.00