Biotech Horizons Business Edition 2024

Zapraszamy do udziału  w konferencji „Biotech Horizons The First”, która przeznaczona jest dla osób zainteresowanych szeroko pojętą biotechnologią, w tym dla studentów uczelni medycznych.
Wydarzenie odbędzie się 15 maja 2024 r. w godz. 10:00-15:00 w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi (CKD UMED, ul. Pomorska 251, Łódź).

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję do nawiązać kontakty biznesowe i naukowe, zaprezentować własne pomysły i projekty badawcze, a także poznać potencjalnych mentorów, inwestorów i headhunterów.
W wydarzeniu można wziąć udział w formie czynnej lub biernej. Uczestnicy czynni mogą wygłosić wystąpienia nie dłuższe niż 10 minut. Zgłoszenia do udziału czynnego przyjmowane są do 25 kwietnia 2024 r. a do udziału biernego – do 1 maja 2024 r. poprzez formularz internetowy.

Szczegółowe informacje o konferencji dostępne są na jej stronie internetowej i na profilu na Facebooku.