Trwa nabór do szóstej edycji Szkoły Pionierów – międzynarodowego programu edukacyjno-inkubacyjnego PFR

Masz głowę pełną pomysłów, a nowe technologie to Twój konik? Aplikuj do szóstej edycji Szkoły Pionierów PFR i podbij świat innowacyjnej przedsiębiorczości! Już po raz szósty Polski Fundusz Rozwoju (PFR) poszukuje utalentowanych przedstawicieli różnych branż, by pomóc im stworzyć interdyscyplinarne zespoły i opracować przełomowe rozwiązania biznesowe.

Czym jest Szkoła Pionierów PFR? To wyjątkowy międzynarodowy program venture buildingowy. Jego trzon stanowi bogaty pakiet warsztatów, dzięki którym Uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do rozpoczęcia swojej startupowej drogi. Szkoła Pionierów PFR to pierwszy krok przed akceleracją dla początkujących przedsiębiorców i wizjonerów technologicznych. Podczas 3 tygodni intensywnych warsztatów prowadzonych w pełni w języku angielskim, częściowo na terenie Czech, zbudujesz zespół, zwalidujesz pomysł na biznes i stworzysz MVP gotowe do prezentacji inwestorskiej! 

W Szkole Pionierów PFR poznasz osoby o zróżnicowanych kompetencjach, z którymi stworzysz komplementarny zespół gotowy do zbudowania start-upu. Intensywny program warsztatów i mentoringu przeprowadzi Was przez cały proces od generowania pomysłu przez walidację i prototypowanie aż do prezentacji przed inwestorami i akceleratorami podczas Gali Finałowej.

Zespoły zaprezentują efekty prac w trakcie Demo Day, a osiem najlepszych zaprosimy na uroczystą Galę Finałową, na której powalczą o nagrody finansowe z puli 110 tys. złotych!Nie wahaj się, dołącz do 250 absolwentów Programu, wśród których znaleźli się m.in. założyciele Jutro Medical, Pora na Pola, czy Znika.

Więcej informacji udostępniamy na naszej stronie https://pfrsa.pl/szkolapionierow oraz w trakcie specjalnych webinarów informacyjnych. Ostatni już 13 czerwca – zapisy pod linkiem: https://www.interankiety.pl/f/l8Rp5pR0

Przyszli Pionierzy – czekamy na Was!