Hackathon FarU – zaproszenie do udziału w ankiecie dotyczącej Hackathonu FarU 2023

W dniach 17-19 listopada br. Związek Uczelni w Gdańsku im. Daniela Fahrenheita (FarU) organizuje pierwszą edycję Hackathonu FarU – intensywnych warsztatów skierowanych do pracowników i studentów trzech uczelni, którzy zostaną zaproszeni do eksplorowania innowacyjnych rozwiązań w ramach interdyscyplinarnych zespołów.

Uczestnicy, wspierani przez doświadczonych doradców, będą pracować nad wyzwaniami zgłoszonymi przez organizatorów w ramach tzw. ścieżek tematycznych. Dla najlepszych zespołów przewidziane są atrakcyjne nagrody oraz możliwości dalszego rozwoju ich rozwiązań.

Na obecnym etapie organizacji wydarzenia zwracamy się do Państwa z prośbą o ocenę zgromadzonych propozycji ścieżek tematycznych oraz zachęcamy do zgłaszania własnych pomysłów, w szczególności takich, które wykorzystują kompetencje wszystkich uczelni FarU.

Po zebraniu Państwa głosów zostanie wyłoniona lista pięciu ścieżek tematycznych, które będą przedmiotem zmagań w trakcie Hackathonu FarU 2023.

Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie w ten proces. Liczymy na Państwa wsparcie i kreatywność!